О некоторых нормативных правовых актах
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 1 апреля 2016 года № 13/6
В соотвествии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", руководствуясь статьей 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлдении и самоуправлении в Республики Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Темиртау согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Куринную Татьяну Михайловну.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от "1" апреля 2016 года
№ 13/6
1. Постановление акимата города Темиртау от 24 октября 2002 года № 10/99 "Об оказании помощи в установке приборов учета горячей и холодной воды инвалидам І и ІІ групп", (зарегистрированное Управлением юстиции Карагандинской области под № 993, опубликовано 20 ноября 2002 года в газете "Зеркало", № 47).
2. Постановление акимата города Темиртау от 28 мая 2009 года № 21/2 "Об установылении дополлнительного перечня лиц, относящихся к целеевым группам" (зарегитрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8-3-82, опубликовано 24 июня 52009 года в газете "Зеркало", № 25 и 25 июня 2009 года в газете "Теміртау", № 26).
3. Постановление акимата города Темиртау от 18 марта 2010 года № 10/4 "Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8-3-101, опубликовано 5 мая 2010 года в газете "Теміртау", № 18.)

Кейбір нормативтік құқықтық актілер туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 13/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8 бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Теміртау қаласы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "1" сәуірдегі
№ 13/6 қаулысына косымша
1. Теміртау қаласы әкімдігінің 2002 жылғы 24 қазандағы № 10/99 " І және ІІ топ мүгедектеріне ыстық және суық суды есепке алу аспаптарын орналастыруға көмек көрсету туралы", (Қарағанды облысы Әділет басқармасында 993 нөмірмен тіркелген, 2002 жылғы 20 қарашадағы № 47 "Зеркало" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы № 21/2 "Нысыналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін бекіту туралы", (Нормативтік құқықтық актілерді мемалекеттік тіркеу тізілімінде № 8-3-82 болып тіркелген, 2009 жылғы 24 маусымдағы № 25 "Зеркало" газетінде және 2009 жылғы 25 маусымдағы № 26 "Теміртау" газетінде жарияланған) қаулысы.
3. Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 18 наурыздағы № 10/4 "Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлері туралы", (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-3-101 болып тіркелген, 2010 жылғы 5 мамырдағы № 18 "Теміртау" газетінде жарияланған) қаулысы.