О признании утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 304 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 29 апреля 2016 года № 29
На основании Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 304 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923, опубликовано в № 3 (2141) газеты "Шарайна" от 23 января 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2015 года).
Председатель сессии Ж. Кунедилов
Секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук

"Сәтбаев қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 304 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 29 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының негізінде қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
"Сәтбаев қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 304 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2923 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы 3 (2141) нөмірінде және 2015 жылғы 28 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Ж. Күнеділов
Қалалық
мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук