О признании утратившим силу решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1093/32 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску"
Решение II сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 5 мая 2016 года № 1291/2
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", правилами расчета норм образования и накопления коммунальных отходов Карагандинской области, утвержденных постановлением акимата Карагандинской области от 14 декабря 2015 года № 71/02, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1093/32 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Файзулина
Секретарь
городского маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта,
автомобильных дорог
и жилищной инспекции
города Шахтинска"
А. Абдижалилов
05 мая 2016 года

Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы V шақырылған XXXII сессиясының № 1093/32 "Шахтинск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы VI шақырылған II сессиясының № 1291/2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облысының әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 71/02 қаулысымен бекітілген, Қарағанды облысында коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің Қағидаларына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы V шақырылған XXXII сессиясының № 1093/32 "Шахтинск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Файзулина
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
тұрғын-үй коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі,
автомобиль жолдары
және тұрғын үй инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Абдижалилов