О признании утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 17 марта 2015 года № 39/430 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в городе Абай, поселках Топар, Карабас, Южный и в селах Кулайгыр, Агрогородок, Жартас Абайского района"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 21 апреля 2016 года № 2/19
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с изменением законодательства Республики Казахстан, Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Абайского районного маслихата от 17 марта 2015 года № 39/430 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов в городе Абай, поселках Топар, Карабас, Южный и в селах Кулайгыр, Агрогородок, Жартас Абайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3154 от 17 апреля 2015 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" № 16 (4070) 25 апреля 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 28 апреля 2015 года).
2. Настоящее решение вступает в силу с момента подписания.
Председатель сессии В. Черепанов
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай

Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 39/430 "Абай қаласында, Абай ауданының Топар, Қарабас, Южный кенттерінде және Құлайғыр, Агрогородок, Жартас ауылдарында коммуналдық қалдықтарды жинау және пайда болу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 2/19 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы заңнамаларының өзгеруіне байланысты Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 39/430 "Абай қаласында, Абай ауданының Топар, Қарабас, Южный кенттерінде және Құлайғыр, Агрогородок, Жартас ауылдарында коммуналдық қалдықтарды жинау және пайда болу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 3154 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 16 (4070) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде және 2015 жылғы 28 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2.Осы шешім қол қойылған кезден бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы В. Черепанов
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай