О признании утратившим силу постановления акимата района от 4 мая 2015 года № 17/11 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бухар-Жырауского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 21 июня 2016 года № 19/10
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района от 4 мая 2015 года № 17/11 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бухар-Жырауского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3234, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 22 сентября 2015 года, районной газете "Бұқар жырау жаршысы" 13 июня 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акпанову Айганым Жолшоровну.
Аким район Н. Кобжанов

Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 17/11 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Бұқар жырау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 маусымдағы №19/10 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы №17/11 "Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Бұқар жырау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3234 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі, 2015 жылғы 13 маусымдағы "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Айғаным Жолшорқызы Ақпановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Кобжанов