О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 13 июля 2016 года № 44
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кызылординского областного маслихата согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Председатель Секретарь
5 сессии Кызылординского Кызылординского
областного маслихата областного маслихата
Т. Шаутай Н. Байкадамов
Приложение
к решению Кызылординского
областного маслихата № 44
от 13 июля 2016 года
Перечень решений Кызылординского областного маслихата, признанных утратившими силу
1) Решение Кызылординского областного маслихата от 07 февраля 2014 года № 179 "Об утверждении регламента Кызылординского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4615, опубликовано в областных газетах "Сыр бойы" от 29 марта 2014 года за номером 43-44, "Кызылординские вести" от 29 марта 2014 года за номером 43-44);
2) Решение Кызылординского областного маслихата от 17 июня 2014 года № 196 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Кызылординского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4726, опубликовано в областных газетах "Сыр бойы" от 17 июля 2014 года за номером 103-104, "Кызылординские вести" от 22 июля 2014 года за номером 105);
3) Решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 354 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5403, опубликовано в областных газетах "Сыр бойы" от 22 марта 2016 года за номером 42, "Кызылординские вести" от 22 марта 2016 года за номером 42).

Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 44 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының мәслихатының хатшысы
5 сессиясының төрағасы
Т. Шаутай Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы 13 шілдедегі
№ 44 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1) "Қызылорда облыстық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 179 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4615 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2014 жылғы 29 наурыздағы 43-44 сандарында, "Кызылординские вести" газетінің 2014 жылғы 29 наурыздағы 43-44 сандарында жарияланған.);
2) "Қызылорда облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 17 маусымдағы № 196 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4726 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2014 жылғы 17 шілдедегі 103-104 сандарында, "Кызылординские вести" газетінің 2014 жылғы 22 шілдедегі 105 санында жарияланған.);
3) "Қызылорда облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 354 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5403 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" газетінің 2016 жылғы 22 наурыздағы 42 санында, "Кызылординские вести" газетінің 2016 жылғы 22 наурыздағы 42 санында жарияланған.).