О признании утратившим силу постановления акимата Кызылординской области от 11 июня 2015 года № 34 "Об утверждении регламента государственной услуги в области информации"
Постановление акимата Кызылординской области от 28 марта 2016 года № 406
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 11 июня 2015 года № 34 "Об утверждении регламента государственной услуги в области информации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5065, опубликовано 25 июля 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кенжеханулы Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев

"Ақпарат саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 34 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 406 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақпарат саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 34 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5065 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 25 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р. Кенжеханұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев