О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата города Кызылорда по вопросам регламента
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 19 апреля 2016 года № 5246/1
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановление акимата города Кызылорды:
1) постановление акимата города Кызылорды от 06 марта 2015 года № 2970 "Об утверждении регламента акимата города Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4921, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 30 марта 2015 года, в газете "Кызылорда таймс" от 01 апреля 2015 года № 13, в газете "Ақмешіт апталығы" от 01 апреля 2015 года № 24);
2) постановление акимата города Кызылорда от 24 июля 2015 года № 3978 "О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорда от 06 марта 2015 года № 2970 "Об утверждении регламента акимата города Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5111, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 26 августа 2015 года № 34, в газете "Ақмешіт апталығы" от 26 августа 2015 года № 65, в информационно-правовой системе "Әділет" от 19 сентября 2015 года);
3) постановление акимата города Кызылорда от 24 марта 2016 года №5080 "О внесении изменении в постановление акимата города Кызылорда от 06 марта 2015 года №2970 "Об утверждении регламента акимата города Кызылорда".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
АКИМ ГОРОДА Н. НАЛИБАЕВ

Қызылорда қаласы әкімдігінің регламент мәселелері бойынша кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 5246/1 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қызылорда қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 2970 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4921 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 наурыздағы, "Ақмешiт апталығы" газетінде 2015 жылғы 01 сәуірдегі №24, "Кызылорда Таймс" газетінде 2015 жылғы 01 сәуірдегі №13 жарияланған);
2) "Қызылорда қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 2970 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 шілдедегі № 3978 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5111 тіркелген, "Ақмешiт апталығы" газетінде 2015 жылғы 26 тамыздағы №65, "Кызылорда Таймс" газетінде 2015 жылғы 26 тамыздағы №34, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 19 қыркүйекте жарияланған);
3) "Қызылорда қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 2970 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 5080 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ Н. НӘЛІБАЕВ