О признании утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 27 июля 2015 года № 251 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Сырдарьинского района"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 22 января 2016 года № 39
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Сырдарьинского района от 27 июля 2015 года № 251 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Сырдарьинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5097 12.08.2015 года, опубликованно в газете "Тіршілік тынысы" № 63 от 19.08.2015 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на отдел государственно–правовой работы аппарата акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима района Н. Омирсерикулы

Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі "Сырдария ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 251 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 39 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабының талаптарына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сырдария ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 251 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12.08.2015 жылы № 5097 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газет баспасының 19.08.2015 жылы № 63 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырдария ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөліміне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Н. Өмірсерікұлы