О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 77 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок"
Постановление акимата Мангистауской области от 18 июля 2016 года № 228
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2015 года № 77 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2697, опубликовано 13 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А.К.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
акима области С. Алдашев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление сельского
хозяйства Мангистауской области"
Балтабеков Т.
"18" 07 2016 год.

Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 77 "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 228 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 77 "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2697 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А. К. Рзаханов) бір апта мерзім ішінде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жіберуді және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушысы С. Алдашев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау облысының ауыл
шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушысы
Т.Балтабеков
"18" 07 2016 жыл.