О признании утратившим силу решения Актауского городского маслихата от 25 августа 2015 года №33/308 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 05 февраля 2016 года № 37/365
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и  статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Актауского городского маслихата от 25 августа 2015 года № 33/308 «О повышении базовых ставок земельного налога» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2838 от 30 сентября 2015 года, опубликованное в газете «Огни Мангистау» от 6октября 2015 года за № 177 ).
2. Копии настоящего решения направить в департамент юстиции Мангистауской области и средства массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии                     Озгамбаев К.О
Секретарь городского
маслихата                               Молдагулов М.Н.

Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 тамыздағы №33/308 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 05 ақпандағы № 37/365 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына және «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабына сәйкес Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 33/308 «Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте № 2838 болып тіркелген, 2015 жылы 6 қазандағы № 178 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің көшірмелері Маңғыстау облысының әділет департаментіне және бұқаралық ақпарат құралдарына жолдансын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Қ.О.Озғамбаев
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 М.Н.Молдағұлов