О признании утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 14 октября 2015 года № 784 "О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 5 ноября 2014 года № 917 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 11 января 2016 года № 14
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Жанаозен от 14 октября 2015 года № 784 "О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 5 ноября 2014 года № 917 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2871, опубликовано 3 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 24 декабря 2015 года в газете "Жаңаөзен").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сагинбаева И.
Исполняющий обязанности
акима города
С. Калдыгул

Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 917 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 784 қаулысының күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 14 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 917 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 784 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2871 болып тіркелген, 2015 жылы 3 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Жаңаөзен" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын қала әкімінің орынбасары И.Сағынбаевқа жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
С. Қалдығұл