О признании утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 04 декабря 2015 года № 884 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 14 января 2016 года № 39
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Указа Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Жанаозен от 04 декабря 2015 года № 884 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2926 от 29 декабря 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющим обязанности руководителя аппарата акима Б.Овезова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима города
С. Калдыгул

"Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бектіту туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 884 қаулысының күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 39 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 31-бабына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсанындағы № 152 «Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы» Жарлығын негізге ала отырып, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 884 ««Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актіні мемлекеттік тіркеу Тізімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанындағы № 2926 тіркелген) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Б.Овезовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                       С. Қалдығұл