О признании утратившим силу решения Жанаозенского городского маслихата от 21 сентября 2015 года № 42/343 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанаозенского городского маслихата"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 14 января 2016 года № 46/382
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 и со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанаозенского городского маслихата от 21 сентября 2015 года № 42/343 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 октября 2015 года за № 2847, опубликовано в газете "Жанаозен" 5 ноября 2015 года № 45).
2. Руководителю аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханов А.) обеспечить сообщение о настоящем решении в департамент юстиции Мангистауской области, в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жанаозенского городского маслихата (Ермуханова А.).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
Мынбай С

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 42/343 "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 46/382 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 2 тармағына және 43-1бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңазен қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 42/343 "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 22 қазанында № 2847 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қарашадағы № 45 "Жаңаөзен" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысы (А.Ермұханов) осы шешім туралы Маңғыстау облысының әділет департаментіне және бұқаралық ақпарат құралдары мен "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппарат басшысына (А.Ермұханов) жүктелсін.
4. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
С. Мыңбай