О признании утратившим силу решения государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" от 3 ноября 2015 года № 36/259 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 18 января 2016 года № 40/281
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с письмом Департамента юстиции Мангистауской области от 15 января 2016 года № 10-11-120, Бейнеуский районный маслихат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" от 3 ноября 2015 года "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 2896, дата первого официального опубликования 9 октября 2015 года, источник официального опубликования газета "Рауан").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии К. Давлетбаева
Секретарь районного маслихата А.Улукбанов

Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қарашадағы №36/259 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жою туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 40/281 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Маңғыстау облысының Әділет департаментінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 10-11-120 хатыңа сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қарашадағы № 36/259 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2896 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 65-66 (2262-2263) "Рауан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы К.Давлетбаева
Аудандық мәслихат хатшысы А.Ұлұқбанов