О признании утратившим силу решение районного маслихата от 28 октября 2015 года № 29/299 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каракиянского районного маслихата""
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27 января 2016 года № 32/342
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 28 октября 2015 года № 29/299 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каракиянского районного маслихата"" (опубликовано в газете "Қарақия" № 77-78 (704-705) от 24 декабря 2015 года, зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2906 от 9 декабря 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель сессии Б.Дусупов
Секретарь районного маслихата А.Мееров

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 қазандағы № 29/299 ""Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 32/342 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.""Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 қазандағы № 29/299 (2015 жылғы 24 желтоқсанда № 77-78 (704-705) "Қарақия" газетінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 9 желтоқсанда № 2906 болып тіркелген) аудандық мәслихаттың шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Дусупов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Мееров