О признании утратившим силу постановления акимата Мунайлинского района № 267-қ от 27 октября 2015 года "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета Мунайлинского района"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 22 января 2016 года № 3-қ
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и письма Департамента юстиции Мангистауской области от 15 января 2016 года № 10-11-126, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Мунайлинского района № 267-қ от 27 октября 2015 года «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета Мунайлинского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2865, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» 19 ноября 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности акима           Н. Жолбаев
КЕЛІСІЛДІ

Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 267-қ "Мұнайлы ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 3-қ қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 10-11-126 хатына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 267-қ «Мұнайлы ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2865 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 19 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Әкімнің міндетін атқарушы               Н. Жолбаев