О признании утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 21 августа 2015 года №36/384 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мунайлинского районного маслихата"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16 марта 2016 года № 42/459
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и письма Департамента юстиции Мангистауской области от 15 января 2016 года № 10-11-125, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 21 августа 2015 года № 36/384 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2836, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 5 октября 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии А.Укибаев
Временно исполняющий
обязанности секретаря маслихата Б.Курбанов

"Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2015 жылғы 21 тамыздағы Мұнайлы аудандық мәслихатының №36/384 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 42/459 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 10-11-125 хатына сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2015 жылғы 21 тамыздағы Мұнайлы аудандық мәслихатының № 36/384 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2836 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Сессия төрағасы А.Укибаев
Мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы Б.Курбанов