О признании утратившим силу постановления акимата от 23 января 2014 года № 7 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета"
Постановление акимата Костанайской области от 27 января 2016 года № 28
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 23 января 2014 года № 7 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4466, опубликовано 14 марта 2014 года в газете "Қостанай таңы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области                               А. Мухамбетов

Әкімдіктің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 7 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 28 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 7 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 наурызда "Қостанай таңы") газетінде № 4466 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұхамбетов