О признании утратившим силу постановления акимата области от 16 октября 2015 года № 446 "О внесении дополнений в постановление акимата от 23 июля 2015 года № 309 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов"
Постановление акимата Костанайской области от 9 февраля 2016 года № 55
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 16 октября 2015 года № 446 "О внесении дополнений в постановление акимата от 23 июля 2015 года № 309 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5975, опубликовано 4 ноября 2015 года в газете "Костанай таны").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области А. Мухамбетов

Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 446 "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 309 "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысынын күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 55 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 446 "Әкімдіктің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 309 "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тipкey тізілімінде № 5975 болып тіркелген, 2015 жылы 4 қарашада "Қостанай таңы" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімi А. Мухамбетов