О признании утратившим силу постановления акимата от 27 августа 2010 года № 855 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 29 февраля 2016 года № 216
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Рудного от 27 августа 2010 года № 855 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-2-166, опубликовано 15 октября 2010 года в газете "Рудненский рабочий").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким города Рудного                        Б. Гаязов

"Әкімдіктің 2010 жылғы 27 тамыздағы № 855 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 216 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабы 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 тамыздағы № 855 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-2-166 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 қазанда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Б. Ғаязов