О признании утратившим силу решения маслихата от 5 мая 2015 года № 243 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Аркалыкского городского маслихата"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16 мая 2016 года № 27
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 5 мая 2015 года № 243 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Аркалыкского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5659, опубликовано 26 июня 2015 года в газете "Торгай").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель
внеочередной сессии Т. Ержанов
Секретарь маслихата С. Тасмаганбет

Мәслихаттың 2015 жылғы 5 мамырдағы № 243 "Арқалық қалалық мәслихатының аппараты" меслекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 27 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 cәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 5 мамырдағы № 243 "Арқалық қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5659 тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымда "Торғай" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
Сессия төрағасы Т. Ержанов
Мәслихат хатшысы С. Тасмағанбет