О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 4 апреля 2016 года № 111
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с приведением в соответствие с действующим законодательством акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата:
От 10 мая 2006 года № 251 "О корректировании цен, представляемых органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 июня 2006 года под номером 9-3-35, опубликовано 7 июля 2006 года в городской еженедельной газете "Аркалык хабары");
От 11 марта 2008 года № 52 "О внесении изменения в постановление акимата от 10 мая 2006 года № 251 "О корректировании цен, представляемых органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до восемнадцати лет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 апреля 2008 года под номером 9-3-84, опубликовано 11 апреля 2008 года в городской еженедельной газете "Аркалык хабары").
Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Г. Бекмухамедов

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Аркалық қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 111 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына сәйкес және қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіруге байланысты Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2006 жылғы 10 мамырдағы № 251 "Он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы23 маусымда № 9-3-35 болып тіркелген, 2006 жылғы 07 шілдеде "Арқалық хабары" қалалық апталық газетінде жарияланған);
2008 жылғы 11 наурыздағы № 52 "Әкімдіктің 2006 жылғы 10 мамырдағы № 251 "Он сегіз жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны тағайындағанда жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 04 сәуірде № 9-3-84 болып тіркелген, 2008 жылғы 11 сәуірде "Арқалық хабары" қалалық апталық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Бекмұхамедов