О признании утратившим силу постановления акимата Амангельдинского района от 28 апреля 2016 года № 122
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 29 августа 2016 года № 183
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Амангельдинского района от 28 апреля 2016 года № 122 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6402, опубликовано 10 июня 2016 года в районной газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Н. Утегенов

Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 122 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 183 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 122 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6402 болып тіркелген 2016 жылғы 10 маусымда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Өтегенов