О признании утратившими силу некоторых решений Джангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 24
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Джангельдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента принятия.
Председатель сессии,
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению маслихата
от 17 мая 2016 года №24
Перечень утративших силу некоторых решений Джангельдинского районного маслихата
1. Решение Джангельдинского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 21 октября 2013 года № 114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4292, опубликованное 26 ноября 2013 года в газете "Біздің Торғай").
2. Решение Джангельдинского районного маслихата "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарата Джангельдинского районного маслихата" от 27 мая 2015 года № 224 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5683, опубликованное 7 июля 2015 года в газете "Біздің Торғай").
3. Решение Джангельдинского районного маслихата от 15 марта 2016 года № 261 "О внесении изменения в решение маслихата от 27 мая 2015 года № 224 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарата Джангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6232, опубликованное 5 апреля 2016 года в газете "Біздің Торғай").

Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 24 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 7-бабының 5-тармағына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған кезінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Мәслихаттың
2016 жылғы 17 мамырдағы № 24
шешіміне қосымша
Жангелдин аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Жангелдин аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 қазандағы № 114 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4292 тіркелген, 2013 жылғы 26 қарашада "Біздің Торғай" газетінде жарияланған);
2. "Жангелдин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекетттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Жангелдин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 224 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5683 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 шілдеде "Біздің Торғай" газетінде жарияланған);
3. "Мәслихаттың 2015 жылғы 27 мамырдағы № 224 "Жангелдин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жангелдин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 261 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6232 тіркелген, 2016 жылғы 5 сәуірде "Біздің Торғай" газетінде жарияланған).