О признании утратившим силу постановления акимата Джангельдинского района от 4 июня 2015 года № 94
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 16 августа 2016 года № 85
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Джангельдинского района от 4 июня 2015 года № 94 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации НПА 3 июля 2015 года № 5721).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Кенжегарин

Жангелдин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 маусымдағы № 94 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 тамызда № 85 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 шілде № 5721 болып тіркелген);
Жангелдин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 94 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Кенжегарин