О признании утратившим силу решения маслихата от 22 декабря 2015 года № 333 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Карасуского районного маслихата"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 22
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 333 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Карасуского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6160, опубликовано 3 февраля 2016 года в газете "Қарасу өңірі").
Председатель сессии М. Носаченко
Секретарь Карасуского
районного маслихата С. Казиев

Мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 333 "Қарасу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 22 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 333 "Қарасу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6160 болып тіркелген, 2016 жылғы 3 ақпандағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Сессияның төрайымы М. Носаченко
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев