О признании утратившим силу постановления акимата Карасуского района от 10 апреля 2015 года № 96 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 26 июля 2016 года № 204
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" от 10 апреля 2015 года № 96 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов № 5599 от 14 мая 2015 года, опубликовано в районной газете "Қарасу-өнірі" от 20 мая 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
акима Карасуского района Т. Бекмаганбетов

Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 96 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін тандау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 204 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабынын 8-тармағына сәйкес, Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 96 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін тандау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысының күші жойылған деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 2015 жылғы 14 мамырдағы № 5599 тіркелген, 2015 жылғы 20 мамырдағы "Қарасу өңірі" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданы әкімінін
міндетін атқарушысы Т. Бекмағанбетов