О признании утратившим силу постановления акимата Наурзумского района от 22 сентября 2015 года № 254
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 6
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района от 22 сентября 2015 года № 254 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Наурзумского района, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 октября 2015 года под № 5941, опубликованной в газете "Науырзым тынысы" 29 октября 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                Т. Даиров

Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 254 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 6 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес, Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Науырзым ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 254 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 21 қазанда № 5941 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Даиров