О признании утратившим силу постановления акимата Наурзумского района от 12 апреля 2016 года № 87
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 27 июля 2016 года № 165
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Наурзумского района от 12 апреля 2016 года № 87 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Наурзумском районе на 2016 год" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 мая 2016 года под № 6333, опубликованной в газете "Науырзым тынысы" 30 мая 2016 года № 20).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий
обязанности акима района Е. Айсагалиев

Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 87 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 165 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Науырзым ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 87 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 6 мамырда № 6333 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 мамырдағы № 20 "Науырзым тынысы" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндеттерін атқарушы Е. Айсағалиев