О признании утратившим силу решения районного маслихата от 6 августа 2015 года № 320 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 366
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-2 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 6 августа 2015 года № 320 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5844, опубликовано 17 сентября 2015 года, № 29 в газете "Науырзым тынысы").
2. В установленном законодательством порядке направить копию настоящего решения в органы юстиции и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии                        Е. Алдажуманов
Секретарь
районного маслихата                        З. Алдажуманова

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 6 тамыздағы № 320 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 366 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 6 тамыздағы № 320 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкаларды айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 5844 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 29 "Науырзым тынысы" газетінде жарияланды).
2. Заңмен белгіленген тәртіпте осы шешімнің көшірмесі әділет органдарына жолдансын және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы                            Е. Алдажұманов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        З. Алдажұманова