Об утрате силы некоторых постановлений акимата Тарановского района
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 15 апреля 2016 года № 132
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Тарановского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б. Утеулин
Приложение
к постановлению акимата
Тарановского района
от 15 апреля 2016 года № 132
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата Тарановского района
1. Постановление акимата района от 7 августа 2012 года № 315 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3829, опубликовано в районной газете "Маяк" от 20 сентября 2012 года);
2. Постановление акимата района от 10 апреля 2014 года № 119 "О внесении изменений в постановление акимата района от 7 августа 2012 года № 315 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4706, опубликовано в районной газете "Маяк" от 22 мая 2014 года);
3. Постановление акимата района от 18 ноября 2015 года № 286 "Об определении целевых групп населения в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6059, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Шамшырақ-Маяк");
4. Постановление акимата района от 24 декабря 2015 года № 308 "О внесении изменений в постановление акимата района от 18 ноября 2015 года № 286 "Об определении целевых групп населения в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6133, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Шамшырақ-Маяк").

Таран ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 132 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Таран ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин
Таран ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 15 сәуірдегі
№ 132 қаулысына қосымша
Таран ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Таран ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 315 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3829 тіркелген, 2012 жылғы 20 қыркүйекте "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Таран ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 119 "Аудан әкімдігінің 2012 жылғы 7 тамыздағы № 315 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4706 тіркелген, 2014 жылғы 22 мамырда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 286 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6059 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Шамшырақ-Маяк" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы;
4. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 308 "Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 286 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6133 тіркелген, 2015 жылғы 28 қаңтарда "Шамшырақ-Маяк" аудандық газетінде жарияланған) қаулысы.