О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 1 августа 2016 года № 52
В соответствии с Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Федоровского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Н. Пужанский
Секретарь
районного маслихата Б. Бекенов
Приложение
к решению маслихата
от 1 августа 2016 года № 52
Перечень решений Федоровского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата от 3 октября 2013 года № 161 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4282, опубликовано 7 ноября 2013 года в газете "Федоровские новости").
2. Решение маслихата от 5 мая 2014 года № 242 "О внесении изменения в решение маслихата от 3 октября 2013 года № 161 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4750, опубликовано 5 июня 2014 года в газете "Федоровские новости").
3. Решение маслихата от 27 ноября 2014 года № 277 "О внесении изменения в решение маслихата от 3 октября 2013 года № 161 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5246, опубликовано 15 января 2015 года в газете "Федоровские новости").

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 тамыздағы № 52 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген, Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидаларына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Пужанский
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Б. Бекенов
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 тамыздағы
№ 52 шешіміне қосымша
Федоров аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 3 қазандағы № 161 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4282 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 қарашада "Федоровские новости" газетінде жарияланған);
2. Мәслихаттың 2014 жылғы 5 мамырдағы № 242 "Мәслихаттың 2013 жылғы 3 қазандағы № 161 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4750 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда "Федоровские новости" газетінде жарияланған);
3. Мәслихаттың 2014 жылғы 27 қарашадағы № 277 "Мәслихаттың 2013 жылғы 3 қазандағы № 161 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5246 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған).