О признании утратившим силу постановление акимата города Аксу от 3 марта 2015 года № 157/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 18 мая 2016 года № 429/6
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу от 3 марта 2015 года № 157/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении “Отдел внутренней политики города Аксу" (зарегистрированное Департаментом юстиции Павлодарской области 3 апреля 2015 года № 4406, опубликованное 10 апреля 2015 года в газетах “Ақсу жолы” № 13 и “Новый путь” № 13).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Гладышеву С.А.
Аким города Н. Дюсимбинов

Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы "Ақсу қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 157/2 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 429/6 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы "Ақсу қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы” № 157/2 (Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2015 жылғы 03 сәуірде № 4406 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 13 “Ақсу жолы” және № 13 “Новый путь” газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.А. Гладышеваға жүктелсін.
Қала әкімі Н. Дүйсимбинов