Об отмене решения районного маслихата (XLVIII внеочередная сессия, V созыв) от 17 сентября 2015 года № 204/48 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Актогайского района"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 18 января 2016 года № 238/55
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение районного маслихата (XLVIII внеочередная сессия, V созыв) от 17 сентября 2015 года № 204/48 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Актогайского района" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 2 октября 2015 года № 4739, опубликованное 17 октября 2015 года в газетах "Ауыл тынысы" № 41, "Пульс села" № 41) отменить.
2. Данное решение опубликовать в районной газете "Ауыл тынысы" и "Пульс села".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии Л. Дисенова
Секретарь маслихата Т. Муканов

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, кезектен тыс XLVIII сессиясы) 2015 жылғы Ақтоғай 17 қыркүйектегі "Аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 204/48 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 238/55 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы Ақтоғай 17 қыркүйектегі (V шақырылған, кезектен тыс XLVIII сессиясы) "Аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 204/48 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 2 қазанда № 4739 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 қазандағы "Ауыл тынысы" газетінің № 41, "Пульс села" газетінің № 41 жарияланған) шешімінің күші жойылған деп есептелсін.
2. Осы шешім аудандық "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жариялансын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Л. Дисенова
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов