О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 357-5/49 О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 30 июня 2016 года № 26/6
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое решение Железинского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 357-5/49 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5069 от 14 апреля 2016 года, опубликованное в газете "Родные просторы" № 17 от 23 апреля 2016 года, и "Туған өлке" № 17 от 23 апреля 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Тлебалдина
Секретарь районного маслихата П. Лампартер

Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы "Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының Жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай Жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 357-5/49 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 26/6 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының бұрын қабылданған 2016 жылғы 18 наурыздағы "Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 357-5/49 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 14 сәуірде № 5069 болып тіркелген, аудандық "Туған өлке" газетінің 2016 жылғы 23 сәуірдегі № 17 және "Родные просторы" газетінің 2016 жылғы 23 сәуірдегі № 17 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Тлебалдина
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер