О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата района № 190/4 от 31 мая 2010 года
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 06 июня 2016 года № 138/4
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое постановление акимата района от 31 мая 2010 года № 190/4 "Об автомобильных дорогах общего пользования районного значения" (зарегистрировано в управлении юстиции Иртышского района № 12-7-104 от 28 июня 2010 года, опубликовано в газетах "Ертіс Нұры" № 56-57 от 3 июля 2010 года и "Иртыш" № 56-57 от 3 июля 2010 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района В. Дубовицкий

Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2010 жылғы 31 мамырдағы № 190/4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 06 маусымдағы № 138/4 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Ертіс ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2010 жылғы 31 мамырдағы "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы" № 190/4 қаулысының (2010 жылғы 28 маусымда Ертіс ауданының әділет басқармасында құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 12-7-104 болып тіркелген, 2010 жылғы 3 шілдеде № 56-57 "Ертіс Нұры" және 2010 жылғы 3 шілдеде № 56-57 "Иртыш" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі В. Дубовицкий