О признании утратившим силу решения Лебяжинского районного маслихата (V созыв XLV очередная) сессия) от 16 сентября 2015 года № 3/45 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Лебяжинского района"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 23 января 2016 года № 2/50
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Лебяжинского районного маслихата (V созыв XLV (очередная) сессия) от 16 сентября 2015 года № 3/45 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Лебяжинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 4728, опубликованное 10 октября 2015 года в газете "Аққу-үні" - "Вести Акку" № 40).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии К. Есимов
Секретарь районного маслихата К. Альтаев

Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі (V сайланған XLV (кезекті) сессиясы) "Лебяжі аудандық мәслихаты аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 3/45 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қаңтардағы № 2/50 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, Лебяжі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі (V сайланған XLV (кезекті) сессиясы) "Лебяжі аудандық мәслихаты аппараты "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 3/45 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4728 тіркелген, 2015 жылғы 10 қазандағы аудандық "Аққу-үні" - "Вести Акку" газетінің № 40 басылымында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Қ. Есімов
Аудандық мәслихатының
Хатшысы Қ. Әлтаев