О признании утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 7 июля 2016 года № 4/29
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления акима района от 9 июня 2016 года № 33/5-22/727, Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Павлодарского районного маслихата (25 внеочередная сессия, 4 созыв) от 17 февраля 2011 года № 25/238 "О дополнительном регламентировании проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Павлодарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-11-136, опубликованное от 11 марта 2011 года в районной газете "Заман тынысы" № 10);
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии А. Абылгазинова
Секретарь маслихата К. Байжанов

Павлодар аудандық мәслихатының шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 4/29 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және аудан әкімінің 2016 жылғы 9 маусымдағы № 33/5-22/727 ұсынысының негізінде, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының (4 шақырылған 25 кезектен тыс сессиясының) 2011 жылғы 17 ақпандағы "Павлодар ауданы елді мекендер аумағында бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізуге қосымша регламенттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-11-136 болып тіркелген, 2011 жылғы 11 наурызда "Заман тынысы" № 10 аудандық газетінде жарияланған) № 25/238 шешімінің күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылғаннан кейін күшіне енеді.
Сессия төрайымы Ә. Әбілғазинова
Мәслихат хатшысы Қ. Байжанов