О признании утратившим силу постановления акимата Успенского района от 31 декабря 2015 года № 283/12 "Об организации общественных работ в Успенском районе на 2016 год"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 24 мая 2016 года № 88/5
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Успенского района от 31 декабря 2015 года № 283/12 "Об организации общественных работ в Успенском районе на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4909 от 27 января 2016 года, опубликовано в газете "Огни села" от 30 января 2016 года № 4).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б. Демеуов

Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы "2016 жылға арналған Успен ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 283/12 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 88/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы "2016 жылға арналған Успен ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 283/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 27 қаңтарда № 4909 болып тіркелген, "Аймақ ажары" газетінде 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 4 нөмерінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Демеуов