Шарбақты ауданы әкімдігінің бұрын қабылданған қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 138/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шарбақты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің бұрын қабылданған, 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 жылға Шарбақты ауданы бойынша нысаналы топтардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" № 372/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 4890 болып тіркелді, 2016 жылғы 27 қаңтардағы аудандық № 4 "Маралды" және "Трибуна" газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Ыбыраев

О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата Щербактинского района
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 138/3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ранее принятое постановление акимата Щербактинского района от 22 декабря 2015 года № 372/12 "Об установлении дополнительного перечня целевых групп по Щербактинскому району на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 января 2016 года № 4890, опубликованное в районных газетах "Маралды" и "Трибуна" № 4 от 27 января 2016 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района Б. Ибраев