О признании утратившими силу некоторых решений Щербактинского районного маслихата
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 января 2016 года № 252/68
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 21–1 Закон Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Правилами проведения мониторинга нормативных правовых актов, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4271, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Маралды" № 3, 22 января 2015 года в районной газете "Трибуна" № 3);
2) решение Щербактинского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 198/57 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4407, опубликованное 9 апреля 2015 года в районной газете "Маралды" № 14, 9 апреля 2015 года в районной газете "Трибуна" № 14);
3) решение Щербактинского районного маслихата от 2 июня 2015 года № 213/60 "О внесении изменений и дополнений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4535, опубликованное 25 июня 2015 года в районной газете "Маралды" № 25, 25 июня 2015 года в районной газете "Трибуна" № 25, 2 июля 2015 года в районной газете "Маралды" № 26, 2 июля 2015 года в районной газете "Трибуна" № 26);
4) решение Щербактинского районного маслихата от 21 августа 2015 года № 224/63 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4701, опубликованное 17 сентября 2015 года в районной газете "Маралды" № 37, 17 сентября 2015 года в районной газете "Трибуна" № 37);
5) решение Щербактинского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 226/64 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4748, опубликованное 15 октября 2015 года в районной газете "Маралды" № 41, 15 октября 2015 года в районной газете "Трибуна" № 41);

Шарбақты аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің өз күшін жойғандығы туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 252/68 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21–1–бабының 1–тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысымен бекіткен Нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу Қағидасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Күштері жойылған деп есептелсін:
1) Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4271 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінің № 3, 2015 жылғы 22 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің № 3 жарияланған);
2) Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 19 наурыздағы № 198/57 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4407 тіркелген, 2015 жылғы 9 сәуірдегі ауданның "Маралды" газетінің № 14, 2015 жылғы 9 сәуірдегі ауданның "Трибуна" газетінің № 14 жарияланған);
3) Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2015 жылғы 2 мамырдағы № 213/60 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4535 тіркелген, 2015 жылғы 25 мамырдағы ауданның "Маралды" газетінің № 25, 2015 жылғы 25 мамырдағы ауданның "Трибуна" газетінің № 25 жарияланған), 2015 жылғы 2 шілдедегі ауданның "Маралды" газетінің № 26, 2015 жылғы 2 шілдедегі ауданның "Трибуна" газетінің № 26 жарияланған);
4) Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 21 тамыздағы № 224/63 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4701 тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі ауданның "Маралды" газетінің № 37, 2015 жылғы 17 қыркүйектегі ауданның "Трибуна" газетінің № 37 жарияланған);
5) Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 226/64 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4748 тіркелген, 2015 жылғы 15 қазандағы ауданның "Маралды" газетінің № 41, 2015 жылғы 15 қазандағы ауданның "Трибуна" газетінің № 41 жарияланған);

6) решение Щербактинского районного маслихата от 25 ноября 2015 года № 232/66 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4840, опубликованное 17 декабря 2015 года в районной газете "Маралды" № 50, 17 декабря 2015 года в районной газете "Трибуна" № 50);
7) решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 242/67 "О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4853, опубликованное 31 декабря 2015 года в районной газете "Маралды" № 52, 31 декабря 2015 года в районной газете "Трибуна" № 52).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на Аппарат маслихата Щербактинского района.
Председатель сессии В. Лямцев
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата Б. Паванов

6) Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 25 қарашадағы № 232/66 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4840 тіркелген, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы ауданның "Маралды" газетінің № 50, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы ауданның "Трибуна" газетінің № 50 жарияланған);
7) Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 242/67 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4853 тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсандағы ауданның "Маралды" газетінің № 52, 2015 жылғы 31 желтоқсандағы ауданның "Трибуна" газетінің № 52 жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының Аппаратына жүктелсін.
Сессия төрағасы В. Лямцев
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Б. Паванов