О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 7 июня 2016 года № 205
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Северо-Казахстанской области:
1) "Об установлении карантинной зоны на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Есильского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, Мамлютского, Тайыншинского, Уалихановского, Шал акына с введением карантинного режима" от 16 сентября 2014 года № 344 (опубликовано 15 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2958);
2) "Об установлении карантинной зоны на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына с введением карантинного режима от 16 сентября 2014 года № 345 (опубликовано 15 ноября 2014 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2961).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбiр қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 маусымдағы № 205 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Есіл, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Мамлют, Тайынша, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантинді аймақты белгілеу туралы" 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 344 (2014 жылғы 15 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2958 болып тіркелді);
2) "Карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумақтарында карантинді аймақты белгілеу туралы" 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 345 (2014 жылғы 15 қараша "Солтүстік Қазақстан" газетінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2961 болып тіркелді).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е.Сұлтанов