О признании утратившим силу решения акима города Петропавловска от 05 апреля 2016 года №11 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в городе Петропавловске"
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20 мая 2016 года N18
В соответствии с подпунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Петропавловска "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в городе Петропавловске" от 05 апреля 2016 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3696 от 08 апреля 2016 года, опубликовано в газетах "Кызылжар Нұры" от 15 апреля 2016 года № 16 (594), "Проспект СК" от 15 апреля 2016 года № 16 (636).
2. Юридическому отделу аппарата акима города Петропавловска известить Департамент юстиции Северо-Казахстанской области о принятом решении в установленном законодательством порядке.
3. Перевести функционирование городской территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты в режим повседневной деятельности.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяются на правоотношения возникшие с 20 мая 2016 года.
Аким города М. Тасмаганбетов

"Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 11 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № 18 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Петропавл қаласы әкімінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № 11 шешімінің (Мемлекеттік нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 3696 тіркелген, 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 16 (594) "Қызылжар нұры", 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 16 (636) "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Петропавл қаласы әкімі аппаратының заң бөлімі заңнамамен белгіленген тәртіпте Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментін қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Мемлекеттік азаматтық қорғаныс жүйесі қалалық аумақтық кіші жүйесінің қызметі күнделікті жұмыс тәртібіне ауыстырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 20 мамырдан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов