О признании утратившим силу постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 423 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области на 2016 год"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2016 года N 166
В соответствии со статьей 27, пунктом 1 статьи 49 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 423 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3523 от 28 декабря 2015 года, опубликовано 07 января 2016 года в районных газетах "Айыртау таңы", "Айыртауские зори".)
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области Науанову М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Тастемиров

Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 423 "2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тұратын мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу және мақсатты топтарды анықтау туралы" қаулысының күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы N 166 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына, 49-бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 423 "2016 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының аумағында тұратын мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу және мақсатты топтарды анықтау туралы" қаулысының күші жойылғаны танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 3523 болып тіркелген, 2016 жылдың 07 қаңтарында "Айыртау таңы", "Айыртауские зори" аудандық газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Науановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров