О признании утратившим силу постановление Атырауского областного акимата от 26 июля 2004 года № 167 "Отдельные вопросы осуществления прав владения и пользования государственными пакетами акций и государственными долями участия в товариществах с ограниченной ответственностью, находящимися в коммунальной собственности, от имени государства"
Постановление акимата Атырауской области от 11 мая 2016 года № 101
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 1143 "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Атырауского областного акимата от 26 июля 2004 года № 167 "Отдельные вопросы осуществления прав владения и пользования государственными пакетами акций и государственными долями участия в товариществах с ограниченной ответственностью, находящимися в коммунальной собственности, от имени государства" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2122, опубликовано 9 октября 2004 года в газете "Прикаспийская коммуна").
Отменить постановление от 11 марта 2016 года № 47 "О признании утратившим силу постановление Атырауского областного акимата от 26 июля 2004 года № 167 "Отдельные вопросы осуществления прав владения и пользования государственными пакетами акций и государственными долями участия в товариществах с ограниченной ответственностью, находящимися в коммунальной собственности, от имени государства"".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Ажгалиеву А.Т. – заместителя акима Атырауской области.
Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания.
Аким области Н. Ногаев

Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 26 шілдедегі № 167 "Коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерде мемлекеттің атынан акциялардың мемлекеттік пакеттеріне және қатысудың мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану құқықтарын жүзеге асырудың жекелеген мәселелері" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 101 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 1143 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" қаулысына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 26 шілдедегі № 167 "Коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерде мемлекеттің атынан акциялардың мемлекеттік пакеттеріне және қатысудың мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану құқықтарын жүзеге асырудың жекелеген мәселелері" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2122 болып тіркелген, 2004 жылы 5 қазанда "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 наурыздағы № 47 "Атырау облыстық әкімиятының 2004 жылғы 26 шілдедегі № 167 "Коммуналдық меншіктегі жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерде мемлекеттің атынан акциялардың мемлекеттік пакеттеріне және қатысудың мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану құқықтарын жүзеге асырудың жекелеген мәселелері" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары А.Т.Әжіғалиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев