О признании утратившим силу решения Атырауского областного маслихата
Решение маслихата Атырауской области от 8 января 2016 года № 436-V
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" областной маслихат V созыва на внеочередной ХХХVІІІ сессии РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Атырауского областного маслихата от 16 ноября 2015 года № 416-V "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Атырауского областного маслихата" (Зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3363 от 3 декабря 2015 года).
Председатель сессии С. Абугалиев
Секретарь маслихата С. Лукпанов

Атырау облыстық мәслихатының шешімінің күшін жою туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы № № 436-V шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 416-V Атырау облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 3 желтоқсанда № 3363 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы С. Абуғалиев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов