О признании утратившим силу решения Жылыойского районного маслихата
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 16 марта 2016 года № 38-7
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жылыойского районного маслихата 27 марта 2015 года № 27-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жылыойском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3146, опубликовано в газете "Кен Жылой" 16 апреля 2015 года № 15).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель XХХVІІІ сессии
районного маслихата,
секретарь маслихата
Кенганов М.

Жылыой аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 38-7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 27-4 "Жылыой ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3146 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 15 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың
ХХХVIІІ сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
М. Кенғанов