О признании утратившим силу решения
Решение акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 17 мая 2016 года № 26
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Мукурского сельского округа от 03 мая 2016 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий на крестьянское хозяйство "Бекасыл" Мукурского сельского округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3514, опубликовано 12 мая 2016 года в газете "Кызылкога").
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Мукурского сельского округа Т. Абдуалиев

Шешімнің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 26 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 03 мамырдағы № 22 "Мұқыр ауылдық округіне қарасты "Бекасыл" шаруа қожалығына шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3514 болып тіркелген, 2016 жылы 12 мамырда "Қызылқоға" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Мұқыр ауылдық округінің әкімі Т. Әбдуалиев