О признании утратившим силу решения
Решение акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 26 сентября 2016 года № 46
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Мукурского селького округа от 01 июня 2016 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятий на крестьянское хозяйство "Бекасыл" Мукурского сельского округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистации нормативных правовых актов № 3535, опубликовано 09 июня 2016 года в газете "Кызылкога")
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким округа Т. Абдуалиев

Шешімнің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 46 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабын негізге ала отырып ШЕШЕМІН:
Мұқыр ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 01 маусымдағы № 27 "Мұқыр ауылдық округіне қарасты "Бекасыл" шаруа қожалығына шектеу іс шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3535 болып тіркелген, 2016 жылы 09 маусымдағы "Қызылқоға" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі Т. Абдуалиев